Ви довго мріяли про придбання безкорисливого і вірного друга пса

 

Ви довго мріяли про придбання безкорисливого і вірного друга пса

Як вибудувати гармонійні відносини між собакою і всіма членами родини - Гість студії: суддя-дресувальник національної категорії Кинологического клуба Украины, зоопсихолог Сергій Клочко. Мои интервью и комментарии на радио «Промінь» в программе «Азбука гармонії»

 «Ви довго мріяли про придбання безкорисливого і вірного друга пса. Нарешті, ваша мрія здійснилася і ви розумієте, що не в змозі виховати його так, як хотілося б. Що робити, коли ваш пес вас не слухається, з якого віку можна починати його дресувати, як вибудувати гармонійні відносини між собакою і всіма членами родини? Гість студії: суддя-дресувальник національної категорії Клубу кінологів України [Кинологического клуба Украины – С.Г.], зоопсихолог Сергій Клочко».

09.10.2013

Ведучі:  Бабич М.Г. - Головний редактор редакції соціально-пізнавальних програм. Автор та ведуча програм «Азбука гармонії» та «Культ особи», «Зелена хвиля» на УР-1

тема Азбуки гармонії

 

Запись: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=245902

 

Зоопсихолог Сергій Клочко:

 "Будь-яка людина, яка стає власником тварини, спочатку ставиться до неї, як до дитини. Звичайно, якщо тварина ще маленька, їй потрібна увага. Але в цьому і криється проблема: ставлення до тварини, як до дитини, зазвичай призводить до великих проблем, бо мова спілкування між людьми дуже відрізняється від мови тварин. Дуже часто буває так, що караючи тварину, ми помиляємося: покарання має бути виключеним з виховання тварини. Часто люди до тварини застосовують фізичне покарання – цього краще не робити. До собаки потрібно ставитися по-собачому, це означає, розмовляти з ним «собачою» мовою. У нас не співпадає мова спілкування.

 Якщо дитині ви словами можете пояснити, що це робити не можна То пес ваших слів не розуміє, а покарання не дає ніякого ефекту. То зі сторони здається, що цуценя вибачається, а насправді, воно приймає позу підкори у відповідь на вашу агресію…Загальні правила однакові для всіх: потрібно любити тварину, застосовувати нормальні методи виховання…"

 

Програма: Азбука гармонії

Взаємини людей зі світом довкола нас - основна тема програми Азбука гармонії. Понеділкові випуски присвячено довкіллю та явищам природи. Флора і фауна в центрі обговорення у вівторок та середу. У четвер ведучі та експерти приділяють максимум уваги техногенним впливам на людину. Можливості, закладені в нас від народження, резерви людського організму в центрі уваги у випусках, що звучать у п'ятницю. Людина є часткою органічного й неорганічного світу в його сукупності та взаємозв'язках. Як не порушувати рівноваги і жити у злагоді з природою? Це головна тема Азбуки гармонії.


Источник: http://promin.fm/quote.html?item_id=976

 

 

Еще несколько сюжетов в программе Азбука гармонії:

 

Кожний хороший хазяїн має знати психологію своєї тварини

 

Як нам порозумітися зі своїми домашніми улюбленцями

 
Обновлен 14 дек 2014. Создан 09 мар 2014Интернет-журнал ПЕСИК; разнообразная информация о породах собак; лучшие питомники Украины и зарубежья; советы ветеринара, кинологов, зоопсихолога; веселые истории и забавные фотографии; щенки на продажу, вязки; форум; каталог сайтов о собаках. Мы на Питомец.ру Рейтинг@Mail.ru Экзотические животные у вас дома. Не забыты и собаки, кошки, грызуны, попугаи, аквариумные рыбки и лошади. Авторские виртуальные , открытки с животными Каталог пород собак бультерьер портала: - бультерьер
Дрессировка собак с проблемным поведениeм в Желтых страницах СНГ. Объявление : Профессиональная дрессировка собак - зоопсихолог, судья-дрессировщик Google+