Кожний хороший хазяїн має знати психологію своєї тварини

 

Кожний хороший хазяїн має знати психологію своєї тварини

Тварина реагує абсолютно відкрито і просто, воно ніколи не обманює свідомо. Вона говорить те, що відчуває, але не словами, а власною поведінкою"- розповідає Клочко Сергій, фахівець з поведінки тварин Мои интервью и комментарии на радио «Промінь» в программе «Азбука гармонії»

 «Іноді нам важко порозумітися зі своїми домашніми улюбленцями. У нас різні мови, інстинкти та примхи. Тому ми олюднюємо своїх чотирилапих, вусатих, хвостатих друзів. Проте хороший хазяїн має знати психологію своєї тварини і не намагатися її переробити. Що варто знати кожному власникові собаки про психіку свого улюбленця, розкаже спеціаліст з поведінки тварин Сергій Клочко».

Дата: 02.10.2013

Ведучі:  Бродська О. Ведуча програми «Азбука гармонії» та "Промінь оnline", тема Азбуки гармонії

 

Запись: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=236955

 

Сергій Клочко, зоопсихолог:

 "Коли ви караєте свого собаку,  він не знає, чи ви просто легенько вдарите його газетою чи повідком... Інстинкт самозбереження примушує його використати всі можливі засоби для зниження вашої агресії. Якщо ви караєте його, значить він не може втекти:  ви або тримаєте його на повідку чи за ошийник, чи він перебуваэ в закритому приміщенні, тобто не може уникнути ситуації. Тому він намагається знизити рівень вашої агресії, приймаючи позу покори, але якщо хазяїн не реагує і продовжує наказувати тварину, - вона намагається себе захистити сама і починає поводити себе агресивно.

 Жодна тварина не мститься людині - це виключно людський метод. Тварина реагує абсолютно відкрито і просто, воно ніколи не обманює свідомо. Вона говорить те, що відчуває, але не словами, а власною поведінкою"- розповідає фахівець з поведінки тварин."

Програма: Азбука гармонії

Источник: http://promin.fm/quote.html?item_id=231

 

Еще пару сюжетов в программе Азбука гармонії:

 

Ви довго мріяли про придбання безкорисливого і вірного друга пса

 

Як нам порозумітися зі своїми домашніми улюбленцями
Обновлен 14 дек 2014. Создан 09 мар 2014Интернет-журнал ПЕСИК; разнообразная информация о породах собак; лучшие питомники Украины и зарубежья; советы ветеринара, кинологов, зоопсихолога; веселые истории и забавные фотографии; щенки на продажу, вязки; форум; каталог сайтов о собаках. Мы на Питомец.ру Рейтинг@Mail.ru Экзотические животные у вас дома. Не забыты и собаки, кошки, грызуны, попугаи, аквариумные рыбки и лошади. Авторские виртуальные , открытки с животными Каталог пород собак бультерьер портала: - бультерьер
Дрессировка собак с проблемным поведениeм в Желтых страницах СНГ. Объявление : Профессиональная дрессировка собак - зоопсихолог, судья-дрессировщик Google+