Як нам порозумітися зі своїми домашніми улюбленцями

 

Як нам порозумітися зі своїми домашніми улюбленцями

Що варто знати кожному собачнику про психіку свого улюбленця розкаже спеціаліст з поведінки тварин Сергій Клочко.Мои интервью и комментарии на радио «Промінь» в программе «Азбука гармонії»

    Іноді нам важко порозумітися зі своїми домашніми улюбленцями. У нас різні мови, інстинкти та примхи. Тому ми олюднюємо їх. Проте гарний господар має знати психологію своєї тварини і не намагатися її переробити. Що варто знати кожному собачнику про психіку свого улюбленця розкаже спеціаліст з поведінки тварин Сергій Клочко.

Дата: 27.03.2013

Ведучі:  Тищенко Н.О. - Завідувач музичної редакції. Автор і ведуча програм: «Музична скарбниця» , «Мистецька студія», інколи «На перехресті доріг». тема Азбуки гармонії.

 

Запись: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=31245


   Сергій Клочко, спеціаліст з поведінки тварин:

 "Собака - це не дитина, до якої можна просто так підійти і погладити по голові. Якщо над собакою нависнути, він сприйме це як загрозу, навіть якщо метою вашого нависання буде ласка. А якщо тварину били, то піднята над нею ваша рука тим більше злякає. Щоб встановити контакт із собакою, руку краще простягти до його носа, щоб він як слід обнюхав і зрозумів, що йому нішо не загрожує".

Програма: Азбука гармонії

Источник: http://promin.fm/quote.html?item_id=791

 

 Дата:  05.09.2012

   Якщо ви будете ставитися до собаки, як до собаки, він буде ставитися до вас, як до людини - спеціаліст з поведінки тварин Сергій Клочко

 «Собака не розуміє наших пояснень, що так робити можна, а так – ні. Якщо ви не хочете, щоб ваш улюбленець гриз капці – відберіть їх під час гризіння і потім не дайте їжу. Немає їжі – ага, собака розуміє, що він щось зробив не так, як слід. А якщо покарання за погризені капці буде після самого процесу, собака розгубиться – він не буде знати за що його покарали. З собаками треба розмовляти собачою мовою, інших мов він не знає. І якщо ви будете ставитися до собаки, як до собаки, він буде ставитися до вас, як до людини».

Програма: Азбука гармонії

Источник: http://promin.fm/quote.html?item_id=317

 

Еще два сюжета в программе Азбука гармонії:

 

Кожний хороший хазяїн має знати психологію своєї тварини

 

Ви довго мріяли про придбання безкорисливого і вірного друга пса
Обновлен 14 дек 2014. Создан 09 мар 2014Интернет-журнал ПЕСИК; разнообразная информация о породах собак; лучшие питомники Украины и зарубежья; советы ветеринара, кинологов, зоопсихолога; веселые истории и забавные фотографии; щенки на продажу, вязки; форум; каталог сайтов о собаках. Мы на Питомец.ру Рейтинг@Mail.ru Экзотические животные у вас дома. Не забыты и собаки, кошки, грызуны, попугаи, аквариумные рыбки и лошади. Авторские виртуальные , открытки с животными Каталог пород собак бультерьер портала: - бультерьер
Дрессировка собак с проблемным поведениeм в Желтых страницах СНГ. Объявление : Профессиональная дрессировка собак - зоопсихолог, судья-дрессировщик Google+